bilgi@klasstasarim.com.tr 0 412 502 54 72

2000 Sonbaharında yolculuğumuz basit bir soru ile başladı:

Bir yazılımda en önemli olan şey nedir?

Bizim için iyi bir yazılım, kusursuz bir analize, iyi tanımlanmış gereksinimlere, yüksek kod kalitesine sahip olmalı; ölçeklenebilir, kullanılabilir, güvenilir ve bakımı yapılabilir olmalıdır. Ama her şeyden önce iyi bir yazılım, hedeflenen ihtiyaca çözüm sunmalıdır. Bu yüzden 
Klass TASARIM BİLİŞİM LTD’nin temeli her zaman işletmenin gerçek ihtiyaçları olmuştur.

Klass TASARIM BİLİŞİM LTD, temelinde veri ve planlama olan bir yazılım firmasıdır. Müşterilerinin büyüme ve sürdürülebilirliğine daha iyi katkıda bulunabilmek için geliştirme, strateji ve teknoloji ile; markaların yazılım ihtiyaçlarını uçtan uca kapsayan çeşitli hizmetler sunar. 

 

BİZ KİMİZ?

Klass TASARIM BİLİŞİM LTD günümüz teknolojilerini yakından takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti, en yeni teknolojiler ile sunmayı hedefliyor. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için geliştirdiği çözümlerin yanı sıra, teknoloji sektöründe de bizzat faaliyet gösteren birçok firmaya teknoloji danışmanlığı yapmakta ve başarılarına ortak olmaktadır.

 Misyonumuz

Yazılım Geliştirme, Proje Yönetimi, Web Tasarım, Dijital Pazarlama Çözümleri, Sosyal Medya Yönetimi, Marka Danışmanlığı gibi birçok alanda hizmet vermenin yanı sıra geliştirdiği ürünler ve tamamen kendi öz varlıkları ile hayata geçirdiği birçok proje ile de sektöre iddialı bir giriş yapmış ve başarıyı kendisi için bir ana hedef olarak benimsemiştir. 

Ortaklık

Çalıştığı firmalara, uygulama geliştirmenin dışında teknoloji alanında ki tüm mevcut ve potansiyel ihtiyaçları için gereken desteği sunarak bir başarı ortaklığı kurmuş ve kurumsal ilişkilerini bu minvalde ilerletmektedir.