bilgi@klasstasarim.com.tr 0 412 502 54 72

Proje tamamlandıktan hemen sonra, geliştirilen yazılımın tüm fikri mülkiyet haklarının size ait olduğunu gösteren yasal bir sözleşme imzalamanızı istiyoruz.

Evet sağlıyoruz. Başlangıç aşamasında, projenin bakım maliyetlerini tahmin ediyoruz. Seçiminize bağlı olarak, kendi yazılım ekibinizi geliştirebilirsiniz ya da biz projenin bakımını sizin için sürdürmeye devam edebiliriz.

Proje gereksinimlerine dayanarak, proje için gereken zamanı ve gerekli ekibi hesaplıyoruz. Adam / ay tahminimize göre, sizinle toplam bütçeyi paylaşıyoruz.

Tabi ki çalışıyoruz. Çoğu zaman, kurum içindeki yazılım ekipleri iş operasyonlarını sürdürmekle meşgul olurlar. Özellikle büyük projelerde, operasyon akışlarını iyi bilen uzman yazılım ekipleriyle işbirliği içinde olmak ve onlarla birlikte daha iyi çalışan bir işletme operasyonu oluşturmak sağlıklı sonuçlar verir.

Evet, verileriniz ihtiyaç duyuyorsa yapıyoruz. Verilerinizin özelliklerine dayanarak, veri havuzunuzu bir veri ambarına dönüştüren tüm ETL sürecini planlıyoruz.

Evet öyle. Bir veri projesini harika yapan şey verinin pek çok farklı kaynaktan gelmesidir.

Evet, yazılım ekiplerinin teknik güçlü ve zayıf yönlerini değerlendirmek için “Düşünme ve Performans” değerlendirmesini kullanıyoruz